"Prosektorium" Olga Paluchowska-Święcka

Opublikowano: 2011-08-30
Książka
Zmysłowa i kobieca książka o sile uczuć, oparta na niebanalnym pomyśle, momentami szokująca, a jednocześnie niezwykle subtelna.

Młoda studentka i modelka Natasza przeżywa trudne chwile. Nie chce więcej spoglądać za siebie. Podejmuje dodatkową pracę w prosektorium, w miejscu gdzie, jak sądzi, można ukryć się przed całym światem. Początki są trudne – szpital jest przepełniony smutkiem. Kontrast między nową codziennością a światem pokazów mody i gal sprawia, że Natasza uczy się odczuwać intensywniej, doceniać wartość życia i jego prawdziwe piękno.


Pouczająca znajomość z chorym, ośmioletnim Felkiem, zmysłowa relacja z przyjaciółką Anną, „zakazane przyjemności” i wreszcie płomienne uczucie do pewnego Rosjanina, dadzą Nataszy nadzieję na powrót do świata żywych.


Olga Paluchowska-Święckaurodziłasię w Ostrowcu Świętokrzyskim.Studiowała naSGGW ochronęśrodowiska. Skończyła zaocznie dietetykę. Napisała kilka publikacji naukowych oraz obroniła pracę doktorską. Pracowała jako modelka. Dziś prowadzi własny gabinet dietetyczny.



Dodaj swój komentarz:

Imię:

Komentarz:

Weryfikacja antyspamowa:

 


Komentarze:




Polecane
Facebook
 
COUNT:30